Chcesz zrelaksować umysł? Nie zapominaj o swoim ciele. Wybierz biustonosz bez fiszbin. Jest to bawełniany biustonosz, w pełni miękki. Oznacza to, że niezależnie od sytuacji nic nie będzie Cię uwierać.

Odetchnij pełną piersią! Miseczki bawełnianego biustonosza bez fiszbin są stabilne – nie rozciągają się. Dzięki temu jest to doskonały biustonosz do ćwiczeń relaksacyjnych takich jak np. joga. Także w czasie domowego relaksu, na sofie pod ulubionym kocem, biustonosz pozwala na pełnię komfortu. W czasie wysiłku fizycznego biustonosz bez fiszbin umożliwia pełną swobodę ruchów, nie uciskając ciała.

Miseczki są tak skonstruowane, że możliwe jest umieszczenie w nich kieszonki i wkładki wyrównującej biust. Dodatkowo, jeżeli nie czujesz się zbyt pewnie w całkiem miękkim biustonoszu, miseczki mogą zostać usztywnione wkładem z pianki.

Bawełniany biustonosz bez fiszbin jest wykonany z wysokiej jakości satyny bawełnianej (100% bawełna) i dzianiny bawełnianej (96% bawełna i 4% elastan). Zdjęcie już wkrótce.