Biustonosze duże rozmiary to nasz ulubiony temat. Nie miałaś wcześniej biustonosza bez fiszbin od gorseciarki? Odczuwasz ból kręgosłupa? Masz zgarbioną postawę? Twój biustonosz na duży biust ,,opada”? Obwód  i ramiączka Twojego stanika szybko tracą elastyczność? Wyżłobienia na ramionach po wrzynających się ramiączkach? Pojawiają się odparzenia i silne czerwone ślady po fiszbinach (drutach) biustonosza? 

To znaczy, że potrzebujesz zmiany dotychczasowego stanika. Ratunkiem będzie biustonosz bez fiszbin, model, który od kilkudziesięciu lat jest podstawowym biustonoszem szytym przez gorseciarki. Biustonosze duże rozmiary nie posiadają fiszbin – konstrukcja opiera się jedynie na stabilności tkaniny – jest nieelastyczna. Szerokie ramiączka są wykonane z tkaniny bawełnianej i zapewniają właścicielce biustonosza pełen komfort. Stabilny obwód zapewnia wsparcie dla dużego biustu i odciąża plecy prostując postawę. Piersi wracają na swoje miejsce – biust zostaje ,,podniesiony” do właściwego poziomu.

Biustonosz na duży biust jest szyty na miarę z bawełny. Oddycha razem z Tobą i z czasem poczujesz jak staje się Twoją drugą skórą. Nie ważne jak duże rozmiary biustonosza potrzebujesz. Zapomnij o bólu noszenia biustonosza na fiszbinach i niewygodzie biustonosza elastycznego, zbyt podatnego na grawitację Twojego dużego biustu.

 

 

Powyżej znajdziesz zdjęcia biustonosza bez fiszbin dla dużego biustu. Biustonosz uszyty jest z wysokiej jakości 100% bawełny. Do biustonosza można dołączyć komplementarne figi, które także wykonane są z bawełny z małą domieszką elastanu, dla zwiększenia komfortu. 

Jeżeli podoba Ci się ten komplet – daj mi znać! Możesz ocenić go na blogu lub napisać do mnie