Mały biust? Miseczka A, AA lub pomiędzy? Masz problem z doborem biustonosza? Duży obwód klatki piersiowej i drobny biust? A może mały obwód i mały biust? Masz niewielki biust szeroko rozłożony na klatce piersiowej? To czego szukasz to biustonosz szyty na miarę. 

Miseczka A może być piękna i pełna! Nie musimy stosować miseczki z trwałej piankowej formy. Często okazuje się, że mały biust nie wypełnia takiego stanika w pełni – w miseczce zostaje puste miejsce. Nie widać tego na zewnątrz, bo biustonosz ma sztywną formę, ale Ty odczuwasz dyskomfort. Z kolei w mniejszym rozmiarze miseczki, zdarza się, że fiszbiny nie obejmują Twojej piersi.

Możesz mieć mały biust z miseczką A i mały biustonosz, który będzie leżał idealnie, bo będzie uszyty tylko dla Ciebie. Biustonosz i jego wypełnienie są modelowane indywidualnie. Biustonosz miękki na fiszbinach, półmiękki (z miękką delikatną wkładką w dolnej części miseczki) dla uzyskania pełniejszego efektu, biustonosz push up albo zupełnie miękki, ale stabilny biustonosz bez fiszbin z możliwością delikatnego wypełniania – idealny na weekend w spa albo wieczorny odpoczynek dla Twojego ciała. 

 

 

Koronkowa braletka z lekkim wypełnieniem dolnej części miseczki to doskonały biustonosz dla drobnego biustu. Biustonosz uszyty jest z koronki i satyny bawełnianej w kolorze ecru. Do kompletu bielizny – delikatne koronkowe stringi. 

Podoba Ci się? Skontaktuj się z nami albo daj znać co myślisz na blogu!