Szukasz bielizny dla Amazonek? Jesteś po mastektomii lub po operacji oszczędzającej pierś? Proteza piersiowa? Jesteś kobietą, która potrzebuje biustonosza po mastektomii?

Biustonosz po mastektomii nie powinien posiadać fiszbin, szczególnie jeżeli operacja odbyła się stosunkowo niedawno. Bielizna dla Amazonek nie powinna oznaczać, że musisz się godzić na elastyczny biustonosz, w którym Twój biust rozleje się i straci fason. Alternatywą jest dla Ciebie biustonosz, który pomoże Twojemu ciału odzyskać zdrowie a Tobie doda pewności siebie –w pełni bawełniany biustonosz bez fiszbin, uszyty z wybranych przez Ciebie materiałów.

Masz ulubiony biustonosz, który nadal chciałabyś założyć, jednak po operacji jest to utrudnione? Wszycie kieszonki na protezę  piersiową pozwoli Ci nadal się nim cieszyć.

Masz problem z doborem bielizny dla Amazonek? Masz pytania? Napisz do mnie lub podziel się swoimi uwagami na temat biustonosza po mastektomii na blogu.

 

 

Powyżej znajdziesz zdjęcia przykładowego biustonosza dla kobiet po mastektomii. Jest to biustonosz bez fiszbin, posiada wszytą prawą kieszonkę na protezę piersiową. Jego rozmiar zależy od rozmiarów właścicielki, ponieważ jest szyty na miarę. Biustonosz  z wysokiej jakości 100% bawełny. Do biustonosza można dołączyć komplementarne figi, które także wykonane są z bawełny z małą domieszką elastanu, dla zwiększenia komfortu.