Jestem gorseciarką – projektuję i szyję biustonosze na miarę, gorsety, figi, body i inną bieliznę. Gorseciarstwo to dziedzina, o której w Polsce już mało kobiet pamięta. Od kilku lat praktykuję tą wiedzę, i z czasem zaczęłam uważać za swój obowiązek żeby ocalić ją od zapomnienia. Sprawa biustonosza i dopasowanej bielizny to dla mnie bardzo ważny temat.

Jestem kobietą i żyję w świecie kobiet. Mężczyźni mają swój świat. My mamy swój i swoje sprawy, które najlepiej zrozumie tylko druga kobieta.

Pracując u gorseciarek z kilkudziesięcioletnim stażem pracy dowiedziałam się jak wiele kobiet potrzebuje pomocy.

Bolesne i zgarbione plecy, odparzenia, wgłębienia na ciele i wreszcie opadający biust – za to wszystko możemy podziękować źle dobranym biustonoszom z sieciówek. Biustonosze elastyczne, ze sztucznych tkanin, biustonosze z poliuretanową miseczką i push-upem, które naciągają i podrażniają skórę biustu. Nie dla każdego są także biustonosze z fiszbinami – kobiety z dużym biustem powinny ich unikać.

Dobrze dobrany i uszyty biustonosz potrafi odmienić życie. Jeżeli i Ty chciałabyś odmienić swoje, skontaktuj się ze mną.