Masz problem z biustonoszem? Biustonosz źle leży?  Asymetria biustu, czyli jedna pierś jest większa od drugiej? Biustonosz po prostu nie pasuje? Żaden biustonosz nie jest dla Ciebie dobry? Szukasz dopasowanego biustonosza, który nie będzie odstawał

Jeżeli masz problem ze znalezieniem dopasowanego biustonosza lub innych części bielizny w sklepach z gotową rozmiarówką, odwiedź naszą pracownię. Uszycie biustonosza na miarę jest sposobem na rozwiązaniem Twojego problemu.

Zdziwisz się jak wiele kobiet nosi źle dobrany biustonosz. Najczęstszą przyczyną jest po prostu brak profesjonalnego doradztwa. Tutaj może pomóc brafiterka w wyspecjalizowanym salonie sprzedaży bielizny, ale co zrobić, jeżeli to nic nie daje i biustonosz nadal źle leży? Problem z gotowym biustonoszem jest taki, że nie można go dostosować do danej sylwetki. Wręcz przeciwnie jest z biustonoszem szytym pod indywidualne zamówienie, nawet po dłuższym czasie użytkowania można go dopasowaćm aby był jak druga skóra, niewyczuwalny. 

Inną przyczyną Twojego problemu z biustonoszem, może być fakt, że Twój biust po prostu ,,nie pasuje” do uśrednionych wymiarów przyjętych przez producenta do produkcji biustonoszy w gotowej rozmiarówce. Wtedy już żadna brafiterka nie pomoże, ponieważ producenci w dużej mierze posługują się bardzo podobnymi założeniami. Rozwiązaniem jest szycie bielizny na miarę, tylko dla Ciebie i Twoich wyjątkowych wymiarów.

 

 

Na zdjęciach widzisz biustonosz, który dzięki wykrojeniu części górnej miseczki w estetyczny sposób eksponuje koronkę na dekolcie. Biustonosz wykonany jest z połączenia satyny bawełnianej z koronką i elastyczną dzianiną, która uwydatnia biust. Dodatkowo w dolną część miseczki może zostać wszyta kieszonka na wkładkę, żeby wyrównać asymetrię piersi. Do kompletu można dobrać stringi. 

Podoba Ci się? Daj znać na blogu albo poprzez kontakt!